Home

Jogurt Tropický inkoust běh na lyžích rekordy Nevinnost Keňa Junior

MS v klasickém lyžování 2023 - skoky, běh: program, výsledky

Slovaňáci řádili v Českém poháru v Jablonci. Urvali čtyři cenné kovy -  Sokolovský deník
Slovaňáci řádili v Českém poháru v Jablonci. Urvali čtyři cenné kovy - Sokolovský deník

NORDIC 57 - prosinec-leden 2021/22 - Časopis - Články o lyžování - SNOW.cz

Běžkyně na lyžích Razýmová se poprvé v sezoně dostala do elitní desítky.  Novák doběhl patnáctý | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Běžkyně na lyžích Razýmová se poprvé v sezoně dostala do elitní desítky. Novák doběhl patnáctý | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

Liberec již nyní překonává rekordy | iSport.cz

České běžkyně na lyžích byly dvě sekundy od stupňů vítězů! | TN.cz

Skoky na lyžích aneb od estetiky k véčku | Český olympijský tým

Novák skončil v SP běžců devátý, i závěrečný závod v Lahti ovládl Klaebo |  ČeskéNoviny.cz
Novák skončil v SP běžců devátý, i závěrečný závod v Lahti ovládl Klaebo | ČeskéNoviny.cz

Třetí bronz za sebou. Dálková běžkyně Smutná doběhla na Vasově běhu opět na  třetím místě | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Třetí bronz za sebou. Dálková běžkyně Smutná doběhla na Vasově běhu opět na třetím místě | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

Wengová si ve sprintu v Lahti zajistila triumf v SP, Klaebo se přiblížil  rekordu, Černý vyrovnal osobní maximum - Sport.cz
Wengová si ve sprintu v Lahti zajistila triumf v SP, Klaebo se přiblížil rekordu, Černý vyrovnal osobní maximum - Sport.cz

ZOH 2022 | Rusové ovládli olympijskou štafetu běžců na lyžích, Češi  obsadili 12. příčku - Sport.cz
ZOH 2022 | Rusové ovládli olympijskou štafetu běžců na lyžích, Češi obsadili 12. příčku - Sport.cz

Anderssonová ovládla třicítku v Planici. Razýmová na první dvacítku těsně  nestačila – ČT sport – Česká televize
Anderssonová ovládla třicítku v Planici. Razýmová na první dvacítku těsně nestačila – ČT sport – Česká televize

Lyžař Klaebo počtvrté vyhrál SP, Beranová byla ve sprintu v Tallinnu šestá  - iDNES.cz
Lyžař Klaebo počtvrté vyhrál SP, Beranová byla ve sprintu v Tallinnu šestá - iDNES.cz

Český rekord v jízdě na lyžích je od soboty přes 230 kilometrů v hodině |  Hospodářské noviny (HN.cz)
Český rekord v jízdě na lyžích je od soboty přes 230 kilometrů v hodině | Hospodářské noviny (HN.cz)

Běh na lyžích – Wikipedie

Rychlostní světový rekord na běžkách? Byl to trochu breakdance, přiznává  Radek Čermák | Rychlostní lyžování
Rychlostní světový rekord na běžkách? Byl to trochu breakdance, přiznává Radek Čermák | Rychlostní lyžování

Totální úlet. Podívejte se na světový rekord v letech na lyžích | iSport.cz

Norská dominance ve Falunu. Sprint si podmanili Klaebo a Skistadová – ČT  sport – Česká televize
Norská dominance ve Falunu. Sprint si podmanili Klaebo a Skistadová – ČT sport – Česká televize

Novák nezvládl závod na 10 km a v celkovém pořadí Tour de Ski se propadl -  iDNES.cz
Novák nezvládl závod na 10 km a v celkovém pořadí Tour de Ski se propadl - iDNES.cz

První medaili z běhu na lyžích získalo Československo před 40 lety |  iROZHLAS - spolehlivé zprávy
První medaili z běhu na lyžích získalo Československo před 40 lety | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

Stíhačku ve Val Müstair ovládli Norové. Novák dojel osmý, Janatová třináctá  – ČT sport – Česká televize
Stíhačku ve Val Müstair ovládli Norové. Novák dojel osmý, Janatová třináctá – ČT sport – Česká televize

V dětství viděl sníh jen na špici hory, nyní je Venezuelec na běžkařském MS  | TN.cz
V dětství viděl sníh jen na špici hory, nyní je Venezuelec na běžkařském MS | TN.cz

Jizerská 50 překonala rekord počtu účastníků. Kralovali Norové, nechyběla  řada českých celebrit | Běžecké lyžování
Jizerská 50 překonala rekord počtu účastníků. Kralovali Norové, nechyběla řada českých celebrit | Běžecké lyžování

SP ve skocích na lyžích Rasnov 2023: program, výsledky ✔️ | BetArena.cz

Zlaté medaile ve štafetě na mistrovství světa obhájily norské lyžařky.  Češky doběhly deváté | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Zlaté medaile ve štafetě na mistrovství světa obhájily norské lyžařky. Češky doběhly deváté | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

Klaebo a Ribomová ovládli i druhý sprint v SP, Janatová vypadla ve  čtvrtfinále - iDNES.cz
Klaebo a Ribomová ovládli i druhý sprint v SP, Janatová vypadla ve čtvrtfinále - iDNES.cz